Medikal Pilates Fiyatları

Medikal Pilates Fiyatları birçok spor salonu ve pilates studiosundan alabilirsiniz  ancak  fizyoterapistler tarafından kolaylaştırılan bireysel ve grup medikal pilates sınıfları sunmaktayız.

Pilates’e yaklaşımımız medikal olarak kanıtlanmıştır ve bireyin ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmıştır. Bu nedenle, her yaştan kadın ve erkek katılımcılarda harika sonuçlar görüyoruz.

Medikal Pilates Ücretleri

Klinik Egzersiz, resmi Pilates eğitimini tamamlamış kalifiye profesyoneller ve fizyoterapistler tarafından yönetilen geleneksel Pilates’in son derece kişiselleştirilmiş bir şeklidir. Bu, onların rehberliği altında güvenli ve etkili bir programı tamamlayacağınız anlamına gelir.

 

Medikal Pilates Fiyatları

Medikal Pilates Fiyatları

Rehabilitasyon ve korunmaya odaklanan fizyolojiniz, ayrıntılı fizyoterapi değerlendirmenize dayalı olarak belirli Pilates egzersizleri önerecektir. Bu özel egzersizler, daha iyi sonuçlar elde etmek ve yaralanmaların yeniden şiddetlenmesi riskini en aza indirmek için sorunlu alanları hedeflemektedir.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak zemine dayalı medikal pilates fiyatları egzersizlerle tamamlanan reformcular ve trapez masası dahil olmak üzere özel Pilates ekipmanlarının bir kombinasyonunu kullanacaksınız. Bu, Klinik Egzersiz programınızda ilerledikçe daha iyi hedefleme ve direnç sağlar. Medikal Pilates Nedir Yazımızıda Okumayı Unutmayın.

  • Klinik metodoloji – vücudunuzun karmaşık ayrıntılarını bilen kalifiye profesyoneller ve fizyolar tarafından öğretilen kanıta dayalı bir teknik;
  • Kişiye özel egzersizler  – ihtiyaçlarınıza özel alanlarda çalışmaya odaklanın;
  • Özenli, öğretici ve odaklanmış  – doğru teknik ve kişisel uygulama;
  • Özel Pilates ekipmanı  – sadece paspaslar değil, reformcular ve trapez masası gibi;
  • Servis seçenekleri  – bireyler (bire bir), yarı özel (iki ila dört) ve sınıflar (maksimum sekiz).

Ücretsiz Klinik Öncesi Egzersiz Değerlendirmesi

Fiziksel sağlığınız söz konusu olduğunda, tek bedene uyan bir yaklaşım diye bir şey yoktur.

Bireysel olarak uyarlanmış Klinik Egzersiz hizmetimizin bir parçası olarak, medikal pilates fiyatları fizyosunuzun odak alanları oluşturacağı ücretsiz bir Klinik Öncesi Egzersiz değerlendirmesi alırsınız. Ardından, peşinde olduğunuz sonuçları vermek için en uygun programı oluşturacağız. Pilates

Eğitmenlerimiz ayrıca her Pilates egzersiz seansından daha fazlasını elde etmenizi sağlayan temel kas kasılma tekniklerini öğretmek için ekstra zaman harcıyor.