fbpx

Kadıköy Medikal Pilates

Medikal Pilates Kadıköy Şube. 5 Yıldır En İyi Fiyat Ve Hizmet Garantili.

Fizyoterapist Eğitmenler İle, Duruş Bozuklukları, Hamile Pilatesi, Bel Ve Boyun Fıtıkları, Osteoporoz

KAMPANYALAR :
Kadıköy Medikal Pilates

Kadıköy Medikal Pilates

Medikal Pilates Kadıköy‘de Daha güçlü, daha sağlıklı ve daha esnek olmaya hazır olun.

Medikal Pilates, özellikle karın kasları, bel, kalça kasları ve pelvik taban gibi temel kasların kullanımında daha verimli bir vücut yaratarak vücudu güçlendirmeye, germeye ve stabilize etmeye medikal pilates yardımcı olur.

Kadıköy Klinik Pilates, dengesizlikleri belirlemek için biyomekanik bir değerlendirmeyle tedaviyi bir adım daha ileri götürür ve durumunuzu iyileştirmek için egzersizleri kullanır.

Pilates Eğitmenlerimiz, kadıköy pilates insanların sırt ağrısı, siyatik ve spor yaralanmalarından kurtulmalarına, hareketleri düzeltmelerine veya düşmeleri önlemelerine yardımcı olmayı seven yüksek eğitimli Fizyoterapistlerdir.

Duruş, Kararlılık ve Dengeyi Geliştirin

Bir dizi kontrollü hareketler sayesinde 1’e 1 veya Pilates dersleri kas gücünü, vücut tonunu, zindeliği ve esnekliği artırarak duruş, stabilite ve dengeyi geliştirebilir.

Yaralanma Rehabilitasyonu ve Önlenmesi

Klinik plakalar, kas güçsüzlüğünü belirlemeyi ve güçlendirmeyi ve yaralanmaları iyileştirmeye yardımcı olabilecek veya spor yaralanmaları, iş kazaları veya düşmeler gibi bunları engelleyebilecek biyomekaniği iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Normal Hareket Modellerini Geri Yükle

Uzun süreli kronik ağrı ve halsizlik, sizi daha kötü ağrıya veya daha fazla yaralanmaya yatkın hale getirebilecek yetersiz telafi edici hareket modellerine neden olabilir. Pilates vücudu yeniden eğiterek normal hareket modellerini geri yükleyebilir.

Telefon: 0216 369 96 95

Kadıköy Pilates Şubemiz, Bahariye Caddesinden Yukarı Çıkarken Starbucks Dan Bir Sonraki Sokak Akbankın Yanıyız Altımızda Karaca Çanta Karşımızda Beyaz Optik Var

Pazar Hariç 07:00 / 23:00 Açığız

Konum İçin Tıklayın: Kadıköy Pilates